خدمات بازرگانی

بیش از 20 سال است که ما در حال یافتن راه حل هایی برای مشاغل صنعتی و مهندسی در ایران بوده ایم. ما می توانیم از ابزارآلات و مواد مصرفی عمومی گرفته تا قطعات و مواد اولیه تخصصی را تهیه کنیم. ما از مارک های مطرح جهان خرید می کنیم تا محصول مدنظر شما را همان بار اول و به موقع تهیه کرده باشیم.

تجربیات ما در زمینه مهندسی، تدارکات، ساخت و ساز و فعالیت های مالی در پروژه های صنعتی، ما را قادر به تهیه طیف گسترده ای از تجهیزات، ماشین آلات، مواد و قطعات یدکی در زمینه های مختلف می سازد.

تجربه مان ما را قادر ساخته است تا بهترین راه حل ها را برای صنایع (دریا و خشکی) پتروشیمی، معادن، زنجیره تولید فولاد، زنجیره تولید مس، تاسیسات حمل و نقل مواد، نیروگاه ها، تصفیه فاضلاب، کشتی سازی، صنعت حفاری تونل، صنعت راه آهن و غیره.

ما با توجه به خدمات باکیفیتمان، در لیست فروشندگانی هستیم که به شرکت های بسیار بزرگ در صنایع مختلف در ایران خدمت­ رسانی می کنیم.

برخی از مشتریان ما عبارتند از:

PCK شرکت هایی را در خاورمیانه ، روسیه ، چین و اروپا اداره می کند تا باعث تسهیل در خدمات­ دهی در بخش تدارکات شود. شرکت های بین المللی ما امکان خرید مستقیم از تولید کنندگان و نه فروشندگان را برای ما فراهم می کنند.

ما تدارکات را مهندسی می کنیم.

بخش تدارکات خدمات زیر را ارائه می دهد:

slide-2c8a089
slide-c4c451f
slide-36a4c73
slide-d1d732a
slide-aac2b57
slide-69b08e4
slide-6095f19